Dylan Groenewegen won de derde etappe in de Tour de France, maar achter de zege van de Nederlander gebeurde er van alles. Zo werd Wout van Aert aan de rechterkant van de weg nipt tweede, voor een woeste Peter Sagan. De Slowaak gaf na afloop tekst en uitleg.
Sagan zagen we op dag twee van de Tour nog niet bij de besten, maar de kopman van TotalEnergies had in de derde etappe de juiste positie en juiste snelheid. Probleem: er was geen ruimte om Van Aert op rechts nog te passeren. De Belg begon in het midden van de weg te sprinten, maar eindigde rechts bij de hekken. Sagan deelde nog een duw uit, maar er ontstond geen gat meer.
Meteen na de finish - waarin Sagan tevreden moest zijn met plek vier - wees hij boos naar Van Aert. 'Motherf*cker', zo zagen de liplezers in de herhaling uit de mond van de sprinter komen. Eenmaal omgekleed gaf hij bij Eurosport kort uitleg: 'Er is een jury om beslissingen te nemen, ik ben vooral blij dat ik nog heel ben. De tv-beelden zeggen alles.' Van Aert was zich bij Het Laatste Nieuws van geen kwaad bewust. 'Ik zag hem na de finish naar mij kijken, maar ik heb niet gehoord wat hij riep. Van mijn kant is er niks fout gebeurd.'
Sagan zegt dat er nog iets ontbreekt in sprint
Over zijn sprint was hij niet heel tevreden, al kwam dat niet alleen doordat hij werd ingesloten. 'Ik zat er, maar er ontbreekt nog iets.' Niet zo gek, aangezien Sagan slechts twee koersen reed in aanloop naar de Tour. Nadat hij in april een break nam door de gevolgen van het coronavirus en ziekte, stapte hij pas begin juni weer op. Hij reed de GP des Kantons Aargau en won een rit in de Ronde van Zwitserland.
Plaats reactie
4 reacties
larryfox2017 +0
Heb je geprobeerd om zonder succes leningen van banken te krijgen? Dringend geld nodig om uit de schulden te komen? Geld nodig voor uitbreiding of oprichting van uw eigen bedrijf? Krijg een lening van een van de toonaangevende leningbedrijven in het VK. Solliciteren kan via whatsapp: +14092051142 of e-mail: larryfox2017()hotmail()com
Haje +13
Ik geloof niet dat meneer Sagan de aangewezen persoon is mom te wijzen. In het klassement van vbuiligheden staat hij in ieder geval nog aan kop al moet hij over lijken. Kijk maar naar zijn actie gisteren in de etappe dat Jacobsen won. Niet normaal!
DJanssens +319
Dus omdat hijzelf ook niet altijd even rechtdoor sprint mag hij er niets van zeggen als een ander dat ook niet doet? Dat is een beetje kort door de bocht he! En als je objectief naar de beelden kijkt zie je dat hij gelijk heeft: Van Aert begint midden op de weg en eindigt bijna tegen de hekken, waarmee hij de deur sluit voor Sagan. Dit had niets met rechtdoor sprinten te maken.
Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties