Guillaume Martin en Elia Viviani zullen tijdens de Tour de France de uitgespeelde pionnen van Cofidis zijn. Het team maakte de selectie bekend via sociale media.
Viviani krijgt twee man tot zijn beschikking in de voor de sponsor zo belangrijke wedstrijd. Simone Consonni en Christophe Laporte zullen hem in de massasprints bijstaan. Mogelijk doet ook Pierre Luc Périchon een duit in het zakje. Hij vervangt Kevin Vanbilsen, waarvoor geen ruimte meer was in de daadwerkelijke selectie.
Martin liet in de voorbereidingskoersen al zien in een uitstekende vorm te steken. Ook Jésus Herrada liet van zich horen op het Spaans kampioenschap, maar na pech kwam hij te kort voor het podium. Verder zijn ook Nicolas Edet en Anthony Perez aanwezig binnen de selectie. (Foto: Sirotti)
Selectie Cofidis Tour de France 2020
Guillaume Martin
Elia Viviani
Jésus Herrada
Christophe Laporte
Nicolas Edet
Anthony Perez
Simone Consonni
Pierre Luc Périchon
Plaats reactie
0 reacties
Laad meer reactiesJe bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.
Bekijk alle reacties